AMC, maden sektöründe akıllı yöntemler ile madenciliği geliştiren ve şirketlerin gizli potansiyellerini bulmasına destek olan global bir madencilik danışmanlık firmasıdır.

40 yılı aşkın tecrübesiyle, 60’tan fazla emtia üzerinde10.000’den fazla proje geliştirmiştir.

Küresel Madencilik Hizmetlerimiz

Uluslararası madencilik hizmetlerimiz, madenin tüm yaşam döngüsünü kapsayan bir dizi kilit alanda stratejik, operasyonel ve danışmanlık desteği sağlar. Hizmetlerimiz arama ve keşif, proje satın alma, fizibilite, pazar analizi, üretim, risk analizi, kapatma ve ıslah gibi madenciliğin tüm safhalarına yayılmıştır.

Bizim Adımız, Bizim Standartlarımız

AMC, madencilik sektöründe kalite ve bağımsızlığı temsil eden uluslararası kabul görmüş bir markadır. Bunun anlamı, bir raporda AMC logosunu ördüğünüzde, onun güvenebileceğiniz
bir rapor olduğunu anlamına gelir.

En Mükemmel Veri Setleri

AMC tarafından üretilen her rapor, dünyanın en kapsamlı ve saha çalışmasına uygun, doğrulanmış veri seti olan SmartData™ ile desteklenir. Önerilerimize eşi benzeri görülmemiş düzeyde bilgi ve doğruluk sağlar. Doğrudan ve Hızlıca Ulaşılabilir Hizmet Teoride uzun fakat pratikliği olmayan öneriler, yarattıklarından daha fazla değer kaybettirebilirler. Bu nedenle, madeninizdeki en yüksek değeri ortaya çıkarmak için yalnızca mükemmel deneyime sahip olan etik madencilerle hizmet sağlıyoruz.

AMC Türkiye

AMC 2008 yılından beri Türkiye’de projelere destek vermektedir ve şu ana kadar 20’den fazla tamamlanmış çalışması bulunmaktadır. Başlıca çalıştığımız firmalar; Acacia Maden İşletmeleri AŞ, Altınordu Madencilik AŞ, Esan, Lidya Madencilik, Avesoro Holdings ve Polimetal Madencilik şeklinde özetlenebilir.

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 113. sayı 42-43. sayfalardadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikSıfır Emisyonlu Elektrik Bataryalı Epiroc Makineleriyle Sürdürülebilir Madencilik
Sonraki İçerikMINEX 13 Eylül Günü Kapılarını Açıyor
Bilgi-İşlem Destek, İletişim / Madencilik Türkiye Dergisi