ArcGIS Dashboards, kullanıcıların tek bir ekranda etkileşimli veri görselleştirmelerini kullanıp konum tabanlı analitiği sunarak bilgileri aktarmasını sağlar. ArcGIS platformunu kullanan her kuruluş, karar vermeye, eğilimleri görselleştirmeye, durumu gerçek zamanlı olarak izlemeye ve topluluklarını bilgilendirmeye yardımcı olmak için ArcGIS Dashboards’dan yararlanabilir. Gösterge panelleri hedef kitlenize göre özelleştirilebilir ve ihtiyaç duydukları yanıtları almaları için verileri bölümlere ayırma olanağı sağlar. Gösterge panelleri, haritalar ve uygulamalar gibi önemli bilgi ürünleridir ve mekansal altyapınız için kritik bir bileşen sağlar.

esri-türkiye-logo

Anlaması Kolay

Gösterge panelleri, verileri okunması kolay bir biçimde sunan görsel ekranlardır. İlgili tüm bilgiler anlaşılması hızlı ve kolay bir şekilde tek bir ekranda görüntülenebilir.

Gösterge Panelleri Herkes İçindir

ArcGIS Dashboards ile oluşturabileceğiniz birçok gösterge paneli vardır. Organizasyonunuz içindeki her seviyedeki kullanıcı türleriyle ve istenirse halkla paylaşım yapılarak bu gösterge paneli istenilen kitlenin kullanımına sunulabilir.

Stratejik

Stratejik gösterge panelleri, yöneticilerin temel performans göstergelerini (KPI’lar) izlemelerine ve organizasyonlarının hedeflerine göre performansı değerlendirerek stratejik kararlar almalarına yardımcı olur.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 95. sayı 54. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.