25 yıldan fazla süredir Borusan Cat bünyesinde çalışan, hali hazırda Şirket’in Türkiye Genel Müdürü görevini yürüten Hasan Tahsin Güven vefat etti.

Borusan Cat tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Ailemizin değerli ferdi, Türkiye Genel Müdürümüz, 25 yıldan uzun süredir organizasyonumuza yön veren, birçok başarıya imza atan Hasan Tahsin Güven’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Hasan Tahsin Güven’in cenazesi, 22 Kasım 2021 Pazartesi günü Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde kılınacak ikindi namazını takiben Küçükbakkalköy Mezarlığı’na defnedilecektir. Kederli ailesine başsağlığı ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikİki Türk Devden Stratejik İşbirliği
Sonraki İçerikKayen Sondaj, Eti Bakır’a Boart Longyear Teslimatlarına Başladı