Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği (MMMGD) tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Ekim 2023’te, Madencilik STK’ları öncülüğünde, madencilik sektörünün tüm bileşenleri tarafından, MTA Sadrettin ALPAN Konferans Salonunda “Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Madenciliğimizin 100 yılı Sempozyumu” gerçekleştirilecek.

Ulu Önder Atatürk’ün koyduğu hedeflerden günümüze gelinen süreçte madenciliğin geldiği noktanın irdeleneceği Sempozyum’a madencilik dışı STK ve kurumların da davetli olduğu öğrenilirken, katılımcıların kayıt yaptırması gerekiyor.

Sempozyuma ücretsiz katılım amacıyla MMMGD’nin internet sitesindeki formu doldurmak için tıklayın.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTürkiye ile Suudi Arabistan Arasında Madencilik Alanında Anlaşma İmzalandı
Sonraki İçerikMadencilik Faaliyetleri İzin Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de Yayımlandı
Yazı İşleri Müdürü - Maden Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı / Madencilik Türkiye Dergisi / Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi