1 Nisan 2018 tarihinden itibaren, sensör bazlı maden zenginleştirme ve ayrıştırma teknolojilerinde lider konumda olan Almanya Wedel merkezli ünlü Tomra firması, Türkiye’deki partneri olarak, 10 yıllık tecrübesi ile sektörün güçlü firmalarından DTR Turkey Makina’yı seçti. 

Tomra Maden Zenginleştirme ve Ayrıştırma Teknolojileri Avrupa Satış ve Proje Müdürü Jens-Michael Bergmann, “DTR Turkey Makina, Türkiye pazarında yüksek performanslı endüstriyel mineral ve kömür zenginleştirme ve ayrıştırma sistemlerimizi kurmak ve tanıtmak için mükemmel bir ortak. Yeni iş birliği konusunda çok memnunuz ve DTR Turkey Makine ile birlikte, sensör kontrollü zenginleştirme ve ayrıştırma sistemleri konusunda başarıyla pazardaki payımızı arttırıp, konu hakkındaki farkındalığı arttıracağız.” dedi.

Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen DTR Turkey Makina’dan Ramazan ERGİN (ramazan.ergin@dtrmakina.com) ya da satış ekibimiz (sales@dtrmakina.com) ile iletişime geçiniz.

Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 71. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikEpiroc’tan Dünyada İlk! Benzersiz IPS Sistemi ile Hidrolik Kırıcı Performansı Yeni Bir Seviyeye Taşınıyor