Ankara merkezli FORAMEC, tecrübeli kadrosu ile madencilik, ağır altyapı ve enerji projelerine makine ile ekipman hizmeti vermektedir.

Dünyada kendi alanlarında lider ve yenilikçi firmaları temsil eden FORAMEC, madencilik ve tünelcilik sektörlerindeki yerini kendi alanlarında çok önemli firmalardan olan GHH ve Mine Master firmalarıyla imzaladığı yeni iş birlikteliği anlaşması ile sağlamlaştırdı.

Yer altı kepçesi ve yer altı kamyonu üretimi konusunda uzmanlaşan Alman GHH firması Türkiye’de ciddi bilinirliği olan, kaliteli ve dayanıklı makineleri ile saygın bir firmadır.

Üretimini Polonya’da gerçekleştiren Mine Master firması ise zorlu madencilik sektörüne, ürettiği dayanıklı ve güvenilir yer altı ayna delicileri, yer altı bulonlama makineleri ve yer altı delici üretim makineleri ile hizmet vermektedir.

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilikte Atık Yönetim Uygulamaları Semineri
Sonraki İçerikYılmaden Holding Bilimsel Etkinlikler / Konferanslar Dizisi Başlattı