Dünya genelinde salgına dönüşen ve ülkemizde de etkisini gösteren  yeni tip Korona virüs (Covid-19) tehdidinin artması sebebiyle 21-22 Nisan 2020 tarihinde yapılması planlanan “Maden-Tek 2021 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri” etkinliğimiz  Eylül 2021 tarihine ertelendi.

Türkiye’nin Madencilik ve Yer Bilimleri Dergisi “Madencilik Türkiye” tarafından organize edilen “Maden-Tek 2021 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri” Eylül 2021 tarihlerinde Ankara, Meyra Palace Hotel’de düzenlenecek.

Aramadan üretime, madencilik faaliyetlerinin her aşamasında kullanılan ve kullanılabilecek teknolojik ürünlerin ve yazılımların sergi alanlarında tanıtılacağı, eş zamanlı paneller ve konferanslar ile dünyadaki teknolojik yönelimlerin, sektörümüzdeki teknoloji kullanımının ve ihtiyaçlarının tartışılacağı Maden-Tek 2021’de Türk Maden Endüstrisi’nin teknolojik yüzü ortaya çıkarılacak.

Belirli bir alana odaklanmış, butik bir bakış açısıyla, hedef kitleyi bir araya getirmeye çalıştığımız bu organizasyonda sektörümüzün teknolojik tarafını temsil eden değerli firmaları gerek stant alanlarında gerekse sponsor olarak etkinliğimize paydaş olmaya davet ediyoruz.

Maden-Tek 2021’ye aşağıdaki alanlardaki yazılım ve ileri teknoloji ürün ve hizmet sağlayıcıları katılabilir:

Madenciliğin her alanında (Metalik, Endüstriyel, Enerji Hammaddeleri, Doğal Taşlar, Değerli Madenler, Taşocakları vs); Jeoloji-Jeofizik Etüt, Sondaj, Çevre, Patlayıcı, Makine, Ekipman, Cevher Hazırlama, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Elektrik ve Elektronik Sistemler, Otomasyon, Yönetim Sistemleri, Görüntüleme ve İletişim, Alt Yapı, Trafik, Yol ve Park Sistemleri, Uydu Haberleşme, Uzaktan Algılama, Analiz, Lojistik ve benzeri…

Ayrıca kamu kurumları, üniversiteler, teknokentler ve teknoloji alanındaki sivil toplum kuruluşları da bu etkinliğe katılabilirler.

Etkinliğe ziyaretçi olarak katılım göstermek için sitemizden ücretsiz kayıt yaptırabilir sergi alanı ve panellerde yer almak için ise iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz:

www.maden-tek.com

Telefon: 0 312 482 18 60

E-Posta: info@maden-tek.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTKİ Şırnak’ta Yer Alan Asfaltit Sahasının İşletme Hakkını İhale ile Devrediyor
Sonraki İçerikAriana Resources 2020 Yılı Üretim Öngörüsünü 18.000 ons Olarak Belirledi