Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Kurumu Genel Müdürlüğü 87179 ruhsat numaralı Şırnak ili sınırları içerisinde yer alan asfaltit sahasının işletme hakkının ruhsat devri ile ihale edileceğini açıkladı.

Sözleşmede belirlenen bedel karşılığında gerçekleştirilecek ihale, 24 Mart 2020 tarihinde saat 14:00’da TKİ Genel Müdürlüğü İhale ve Satınalma Komisyonu tarafından zarfların açılmasıyla tamamlanacak.

2886 sayılı Kanuna tabi olmayan ancak 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına alınan TKİ, bu ihaleyi “rödovans işi ile ilgili olması nedeni ile” kendi mevzuatına göre gerçekleştiriyor.

87179 ruhsat numaralı asfaltit sahasının ihalesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMAPEG Gerçekleştireceği Yeni Ruhsat İhalelerini Duyurdu
Sonraki İçerik(GÜNCELLENDİ) Maden-Tek 2021 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri Eylül 2021’de Ankara’da Gerçekleştirilecek