Ülkemizde ve dünyada özellikle pandemi sonrası ortaya çıkan hammadde ihtiyacı, üretim ihtiyacı ve buna paralel olarak ortaya çıkan arz talep dengesinin bozulması hem üreticileri hem tedarikçileri hem de kullanıcıları farklı arayışlara iterken en kaliteli ürünü, en iyi fiyata en hızlı şekilde tedarik etme sürecine getirdi.

JEOGES Makina, tüm bu sorunlar ve ihtiyaçlar beraber değerlendirildiğinde, uzun süren araştırmalar ve çalışmalar sonrasında;

  • En Kaliteli Hammadde
  • En Uygun Fiyat
  • En Hızlı Tedarik Süresi
  • Avrupa Bölgesi Firması

Özelliklerinden dolayı TECSO SA firması ile Türkiye ve bağlı yakın bölgeler ile ilgili distribütörlük anlaşması imzaladığını bu anlaşmayı da sektöre paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Bu anlaşma ile JEOGES, değerli müşterilerine sunduğu ekipman kalitesi paralelinde artık karotlu sondaj wireline tij grubunda da en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecek.

TECSO Hakkında

TECSO firması, sondaj ekipmanı kullanıcılarına son derece özel ürünler sunmak için 1974 yılında kuruldu.

Yeni malzemelerin teknolojik gelişimine olan inançları ve yeni tekniklere uyum sağlama istekleri TECSO’yu güvenli olduğu kadar dinamik kıldı.

Hızlı adaptasyon kabiliyetleri, ürünleri en iyi sonuçlarla ve en kısa sürede üretmelerini sağladı.

En iyi hammadde, en yüksek üretim teknolojisi, en kalifiye teknisyenler ve en iyi hizmet, başarılarının sırrının en başından beri yattığı formül oldu.

TECSO’nun faaliyetinin başlangıcından bu yana, kaliteyi ve müşteriye yanıt vermeyi artıran üretim sistemlerinin iyileştirilmesi sürekli oldu. Bu amaca ulaşmak için TECSO, sürekli olarak yeni makine ve teknolojiye yatırım yaparak üretim kapasitesini arttırdı.

Böylece TECSO, en gelişmiş CNC’lere, sayısal kontrollere, otomatik torna tezgahlarına, kontrollü atmosferli fırınlara ve tüm üretim aşamalarının bir bilgisayar merkezinden kontrol edilmesini sağlayan bir tasarım sistemine sahip oldu.

TECSO’nun Campo Real’deki (Madrid, İspanya) tesisleri, Madrid’e sadece 25 km uzaklıktaki bir sanayi bölgesinde, 7.000 m2‘lik alanıyla Avrupa’nın en modern tesislerinden birisi olarak öne çıkıyor. Ülkemizdeki firmalarda bu modern tesislerden üretilen ürünleri kullanmanın şansını elde edecek.

TECSO, S.A. şu anda dünya çapında yaklaşık 55 ülkede faaliyet gösteriyor. Halihazırda Avrupa, Afrika, Asya, Amerika ve Okyanusya’da ürünlerin ve distribütörlerin doğrudan kullanıcıları mevcut. Tüm bu ülkelerde TECSO ürünleri hem jeoteknik araştırma çalışmaları hem de derin madencilik için 1500 metreden fazla derinliklerde, her projenin teknik ve özel ihtiyaçları ile her zaman mükemmel bir uyum içinde kullanılıyor.

TECSO, halihazırda yeni ürünlerin araştırılması, test edilmesi ve geliştirilmesine odaklanmış durumdadır.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikFatih Dönmez ve Cezayirli Mevkidaşı Madencilik Alanındaki İşbirliklerini Konuştu
Sonraki İçerikVerusa Holding Madencilik Faaliyetleri Hakkında Güncelleme Yayınladı