Başkanlığını İbrahim Halil Kırşan’ın yaptığı Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Madencilik Meclisi, yeni yılın ilk toplantısını TOBB merkez binasında gerçekleştirdi.

Toplantıya Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki katılırken madencilik sektöründe orman izin süreçlerinden kaynaklanan sıkıntıların yanı sıra yüksek orman bedelleri ve orman idaresi ile sektör arasındaki koordinasyonun sağlanması konuları ele alındı.

Toplantıda yer alan diğer isimler şu şekilde oldu: TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, MTA Genel Müdürü Vedat Yanık, TKİ Genel Müdürü Hasan Hüseyin Erdoğan, Orman Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akduman, MAPEG Genel Müdür Yardımcıları Kazım Özgür ve Fatih Dumanlı ile Madencilik Meclisi Üyeleri.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEge Bölgesi Maden İhracatı Geçen Yıla Göre Yüzde 11 Arttı
Sonraki İçerikRüstem Çetinkaya: “İhracatçılar Olarak Durmak Gibi Bir Niyetimiz Yok”