ÇEMAŞ 1976 yılında kurulmuş, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda otomotiv, beyaz eşya ve makine endüstrilerine pik ve sfero parça, çimento ve madencilik sektörlerine bilya üreten, 2010 yılından bu yana da hisseleri Borsa Istanbul’da işlem gören halka açık bir kuruluştur.

ÇEMAŞ dünyaca tanınan LafargeHolcim, HeidelbergCement, Votorantim, Molycop, Christian Pfeiffer vd. kuruluşların uzun yıllardır onaylı döküm bilya tedarikçisidir. Döküm bilya ürünlerimiz kırktan fazla ülkede birçok bölgesel ve yerel çimento ve madencilik firması tarafından kullanılmaktadır.

ÇEMAŞ otomotiv, beyaz eşya ve makine endüstrisindeki birçok yerel ve uluslararası kuruluşa da (DAIMLER AG, CNH İTALYA, MAN TRUCK & BUS, JCB, FORD TÜRKİYE, SMTG (FRANSA), DEMAG (ALMANYA), MEDICAST (İSVEÇ), OMG İTALYA ve POLONYA, BONFIGLIOLI SLOVAKYA VE İTALYA, BEKO, VESTEL, vd.) ham ve işlenmiş döküm parça tedarik etmektedir.

2021 yılında devreye alınacak iki yeni (DISA ve HWS) hattımız, geniş ürün ve servis portföyümüzle birlikte, seçkin iş ortakları listemizi genişletmek arzusundayız. İlgili tüm taraflarla, ürünlerimizin yerel ve uluslararası pazarlardaki dağıtımını güçlendirecek uzun vadeli işbirlikleri kurmaktan memnuniyet duyacağız.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.