Küresel manyetik endüstrisi için önemli bir etkinlik olan Magnetics Show Europe, 3-4 Aralık 2024 tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleştirilecek. Tedarik zinciri fuarı ve teknik program olarak düzenlenen bu etkinlik, manyetik hammaddeler, ürünler ve sistemler için yerel tedarik zincirlerine odaklanacak.

Bu benzersiz etkinlik, yeni nesil manyetik hammaddeler ve bunların uygulamaları üzerine yapılan kilit araştırma alanlarını vurgulamayı amaçlıyor. İki gün sürecek olan teknik konferans, panel tartışmaları ve sektörün önde gelen konuşmacılarına ev sahipliği yapacak.

Magnetics Show Europe, manyetik endüstrisindeki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek isteyen profesyoneller için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor. Amsterdam’daki bu etkinlik, sektörün geleceğine yön verecek önemli tartışmalara ve iş bağlantılarına sahne olacak.

Forum hakkında detaylı bilgilere ve tüm kayıt işlemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAstana’da Enerji ve Madencilik Alanında Görüşmeler Yapıldı
Sonraki İçerikNetcad, Akıllı Maden Çözümleri ile Kazakistan’da…