Kocaeli ili sınırları içerisinde bulunan ER: 3124800 sayılı (651,49 hektar) II. grup (Kireç) Maden Sahasının Uç Ürün Üretimine Yönelik Tesis Kurulumu Şartıyla İhale Edilmesine İlişkin Şartname yayınlandı.

İhale şartnamesine göre ihaleyi kazanan firma (FİRMA) ilgili sahadan üreteceği cevheri, yurt içinde kuracağı bir tesiste işleyerek ‘Uç Ürün’ haline getirecek. Sahadan çıkaracağı yıllık asgari 1,5 milyon ton madeni işleyerek yıllık asgari 500 bin ton uç ürün üretmeyi ve tesisi asgari 10 yıl süreyle işletmeyi taahhüt edecek.

25/02/2019 tarihinde 13:30-14:00 saatleri arasında MAPEG binasında yapılacak ihalenin taban bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

150. grup Tesis Şartlı İhalelik Saha Şartnamesi için tıklayın

150. Grup İhale Edilecek Saha Bilgisi için tıklayın

150. Grup İhale Edilecek Saha Koordinat Bilgileri için tıklayın

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAmasya’da Maden Ocağında Yaşanan Göçükte Can Kaybı Yaşanmadı
Sonraki İçerikHasat BNO Grup Köyceğiz’de Krom Üretimine Başladı