Türkiye’de gerçekleşen SANY marka paletli ekskavatör satışlarındaki rekorun ardından SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml ile birlikte Türkiye’yi ziyaret etti. Başkan Chen Jiayuan’ın ziyaretine Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç ve üst düzey yöneticiler eşlik etti.

SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Türkiye ziyaretleri kapsamında Putzmeister Türkiye’nin Çerkezköy’deki fabrikası ile İstanbul Avrupa ve Asya yakalarında bulunan satış ve servis noktalarını yerinde inceledi. Başkan Chen Jiayuan ayrıca SANY müşterilerini de ziyaret ederek deneyimlerini yakından dinledi.

“Dünyada ve Türkiye’de tercih edilen ilk markalar arasındayız”

Başkan Chen Jiayuan, dünyada olduğu gibi SANY markasının Türkiye’de de en çok tercih edilen iş makineleri arasında yer almasından dolayı memnun olduğunu ve müşteri memnuniyetini önceleyen kurumsal anlayışlarının devam edeceğini belirterek, SANY Group şirketi olan Putzmeister Türkiye ile var olan stratejik ortaklıklarından oldukça memnun olduğunu ve ilerleyen yıllarda bu birliktelik alanlarının genişleyerek devam edeceğini sözlerine ekledi.

SANY Hakkında Detaylı Bilgi İçin: www.sanyturkiye.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik174 Maden Sahası İhale Edilecek
Sonraki İçerikMadencilik Çalışmalarında Karotlu Sondaj ve Uygulamada Dikkat Edilecek Hususlar
Yazı İşleri Müdürü - Maden Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı / Madencilik Türkiye Dergisi / Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi