Tünelmak, yeni ürünü olan Adroit 641AW 4×4 Belden Kırma Makas Platformu, tünel ve maden firmalarının hizmetine sundu.

Adroit 641AW makas platform, tünel ve madenler için kaldırma ve yükleme makinesi olarak tasarlandı. Üretimi EN 280 standartlarına uygun olarak yapılan makine %40 eğim tırmanma kabiliyetine sahiptir.

Belden kırma şasisi, 129 kW dizel motor ve powershift tahrik sistemi sayesinde Adroit 641AW zorlu zemin koşullarında yüksek performans ve mükemmel manevra kabiliyeti sunar. 3,8m x 2,15 m ölçülerindeki platform, 2500 kg kaldırma kapasitesi ile 6 m yükseklikte çalışma olanağı sağlar.

Tavan güçlendirme, patlayıcı yerleştirme çalışmaları, boru hatları, kablo kanalları ve havalandırma tesisatları gibi tünel ve madenlerin yerden yüksekteki tüm işleri için ideal çözümdür. 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikMAPEG Uç Ürün Üretimine Yönelik Tesis Kurulması Şartı ile Yeni İhaleler Duyurdu
Sonraki İçerikYepyeni Bir Şirket, Yepyeni Bir Dönem ve Yine, Yeniden…