Zitron Havalandırma Sistemleri tarafından organize edilen Türkiye’nin belli başlı illerinde gerçekleşecek olan ‘Havalandırma Eğitimleri’nin ilki 16-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek.

Organizasyona oldukça geniş bir katılımın sağlanması beklenirken madencilik sektörünün yöneticileri, mühendisleri ile güncel yaklaşımlar doğrultusunda alanlarında uzman akademisyenlerin yer alacağı eğitimde; havalandırmanın amacı, metan, havalandırma ekipmanları, hava miktarının belirlenmesi, fan bakımı, fan seçimi gibi konular yer alacak.

Eğitimin bilimsel açıdan meslektaşlarla bir paylaşım ortamı oluşturması, havalandırmanın mühendislik ve iş sağlığı açıdan önemine dikkat çekilmesi bakımından yararlı olacağı düşünülüyor.

Zitron Havalandırma Sistemleri tarafından düzenlenen ‘Havalandırma Eğitimleri’ne katılım sağlamak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

E-Posta: ogulcan@zitron.com

Tel: 0 232 799 03 80

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikKümaş Manyezit Rehabilitasyon Çalışmaları Kapsamında 5.000 Adet Fidan Dikecek
Sonraki İçerikUlusal Maden Tatbikatı TKİ Tunçbilek İşletmesinde Gerçekleştirilecek