1955 yılında ülkemizdeki ilk makaron imalatçısı olarak başladığı sanayi ve ticaret hayatına bugün bir çok sektörde üretici, distribütör ve mümessillik hizmetleriyle devam etmekte olan Doğanak Kollektif Şti, 15 Aralık 2018 tarihi itibariye Baldwin and Francis Ltd. firmasının Türkiye temsilciliğini üstlendiğini açıkladı.

İngiliz Baldwin and Francis Ltd. (B&F)  firması yaklaşık bir asırdır tehlikeli ve patlayıcı ortamlarda çalışan dünyaca meşhur elektrik ekipmanlarını ATEX direktiflerine uygun olarak imal etmektedir. 1919 Yılında kurulan B&F’in yeraltı ocaklarına özel Yolverici, Devre Kesici ve Transformatör başta olmak üzere bir dizi ürün çeşidi bulunmaktadır. Firma yine modern ve yüksek kapasiteli işletmelerde ağır hizmet veren değişken hızlı nakliye sistemlerine güç merkezleri imal etmektedir. Ürünleri Uluslararası piyasalarda güvenilir ve sürekli emre amade olduğundan beğeni ile tercih edilmektedir.

Sürekli gelişim içerisinde olan B&F, 2017 Yılı İngiltere Kraliyet Ödülünü İnovasyon alanında almıştır. Maden sektörü dışında başta Petrokimya ve Ulaşım olmak üzere bir çok sanayi kolunda da ürünleri bulunmaktadır.

B&F’nin ülkemizdeki temsilcisi Doğanak ise aynı zamanda Japon RIKEN KEIKI CO.,LTD. ve İngiliz I.P.T. Ltd. firmalarının da Türkiye temsilciğini yürütüyor.

www.doganak.com

www.baldwinandfrancis.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAldridge Minerals’ın Satın Alınma İşlemi için Gerekli Şartlar Sağlandı
Sonraki İçerikMAPEG’in Fiili Kurulumu Tamamlandı