minik madenci kapak

Madencilik faaliyetleri hakkında bilinçli ve bilgili nesillerin yetişmesine katkı sağlayacak, aynı zamanda madenlere ve yerbilimlerine ilgi duyan minikleri teşvik edecek olan Minik Madenci Dergisi okulların açılmasıyla çocuklarımıza ulaştırılmaya hazır.

Madencilik Türkiye Dergisi tarafından çocuk gelişimi uzmanı desteği ile hazırlanan Minik Madenci Dergisi geleceğin yetişkinlerinin madencilik ve yer bilimleri alanında temel seviyede okur-yazar olmasını amaçlıyor. Müfredatı destekleyici içeriklerle özellikle 7-12 yaş arasındaki çocukların ilgisini çeken dergi miniklerimize en faydalı hediye olabilir.

Bazı içerikleriyle çocuklarımızın aileleriyle etkileşime girmesini de sağlayan Minik Madenci dergisi bu vesile ile ailelere de temel seviyede madencilik ve yerbilimleri bilgisi aktarmaya amaçlıyor.

Öncü maden şirketlerinin sektörün geleceğine bir yatırım olarak gördükleri bu çalışma ile kurumsal sosyal sorumluluk faaliyeti yürüttükleri yörelerde, kimi zaman yerel yönetimlerin de katıldığı çeşitli etkinliklerle çocuklara dağıtan maden şirketlerinin paylaşımlarını derlediğimiz Linkedin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yıllar boyunca her yeni çocuğa ulaştırılarak nesillerin madencilik ve yer bilimleri alanında bilgilendirileceğine inanılan Minik Madenci Dergisi’ni satın almak için lütfen ulaşınız:

Madencilik Türkiye Dergisi

0312 482 18 60

info@mayeb.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikHaziran Ayı Yatırım Teşvik İstatistikleri Açıklandı
Sonraki İçerikAday Döküm Olarak Öğütücü Değirmen Bilyalarını İleri Teknoloji ile Üretiyoruz!