YSK Mumessillik ve Mühendislik Dış Ticaret Ltd. Şti. (YSK Solutions), Johannesburg merkezli eDART Grubu ürünlerinin Türkiye ve çevresindeki madencilik ve diğer sektörlerdeki tek temsilcisi olduğunu açıkladı.

Bu yeni ortaklık sayesinde YSK Solutions, eDART’ın çamur hattı valfleri ve proses kontrol numune alıcı ürünlerine, uzmanlığına ve bilgisine erişebilecek.

eDART’ın ürün yelpazesi, maden işleme endüstrisinin zorlu şartlarına uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.  Bu ürünlerden bazıları, gemiler ve boru hatlarında kullanılabilen üstün nitelikli dart valfleri, pinç valfler, çamur hattı bıçaklı sürgülü valfler ile basınçlı ve yerçekimi beslemeli proses kontrol numune alıcıları için çok sayıda farklı seçenektir.

YSK Solutions Genel Müdürü Yasin Kasa, eDART ile yapılan anlaşmanın şirketlerinin “benzersiz, özelleştirilmiş ticari ve teknik çözümler sağlama” vaadini daha da pekiştirdiğini dile getirdi.

eDART Genel Müdürü Chris Sessions ise YSK Solution’ın yaratıcı, iş birliğine dayalı ve uyarlanabilir çözümler sunma arzusu ile eDART’ın valf ve numune alıcı donanımından çok daha fazlasını sunma yeteneği arasında ortak bir zemin olduğuna dikkat çekti.

Türkiye pazarına girmek veya Türkiye’deki operasyonlarını genişletmek isteyen yabancı şirketler için acente ve/veya distribütörlük hizmeti veren YSK Solutions deneyimli ticari ve teknik personeli sayesinde, iş ortaklarına ve müşterilerine teklif sürecinden – satış sonrası teknik desteğe kadar kesintisiz devam eden hizmetler vermektedir. YSK Solutions’un başlıca deneyim alanları, Madencilik, Metalürji, Denizcilik ve Enerji sektörleri olmakla beraber hizmetleri bunlarla alanlarla sınırlı kalmamaktadır.

eDART ise üstün nitelikli çamur hattı valfleri üretme hedefiyle 2004 yılında Güney Afrika’da kurulmuştur. Günümüzde eDART, ürün yelpazesini, becerilerini (1D ve 3D Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği dâhil) ve uzmanlık alanlarını daha farklı alanlara genişletmiştir ve dünya genelindeki mineral işleme endüstrisine geniş bir yelpazedeki çamur hattı valfleri, numune alıcılar ve mühendislik sistemleri ürünleriyle hizmet vermektedir.

eDART, valflerinin maksimum performansa ulaşabilmeleri için içinde bulundukları sistemin ihtiyaçlarına göre seçilmeleri gerektiğinin farkındadır. Bu nedenle, ürün ve çözümlerinin tamamını, müşterilerinin karlılığını en üst düzeye çıkarma amacıyla geliştirir.

YSK Solutions ile eDART ortaklığının sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, +90 530 763 44 22 numaralı telefondan veya YSK@ysk-solutions.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

http://www.ysk-solutions.com/tr/anasayfa/

https://edart.group/

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikRuhsat Sahalarında Nitelikli Cevher Varlığının Teknik Olarak Değerlendirilmesi
Sonraki İçerikAriana Resources Kızıltepe Projesinde Yüksek Tenörlü Bir Damar Keşfi Gerçekleştirdi