Altın Madencileri Derneği (AMD), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve korona virüse (Covid-19) karşı alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ilave destekler sunmayı amaçlayan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına dernek olarak 100 bin lira bağışladıklarını açıkladı.

AMD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yücel korona virüs sebebiyle yaşanan olağanüstü süreçle ilgili açıklamalar yaparken alınan önlemler ve yapılan çalışmalar hakkında da şu ifadeleri kullandı:

“Ülkemiz, korona virüs nedeniyle tüm dünya gibi zor bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte altın madencileri olarak bizler de işletmelerimizde en iyi şekilde önlemler almaya çalışıyoruz. Bunun yanında işletmelerimizin bulunduğu bölgelerde yardıma muhtaç kişiler ve çalışanlarımızla tam bir yardım ve dayanışma içerisinde olmayı hedefliyor, bu süreci el birliğiyle en az hasarla atlamayı ümit ediyoruz.”

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikZonguldak’ta 14 Özel Sektör Kömür İşletmesi Üretimlerini Durdurdu
Sonraki İçerikYTKDER Vergi Ertelemelerinden Yararlanmak İstiyor